268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Hölgy karszékben

106. Rauscher György (Dorog, 1902 - Komárom, 1930)

Hölgy karszékben

olaj, vászon

87*65,5 cm

j.b.l.: Rauscher Gy.