282. Borszéky Frigyes (Megyaszó, 1880 - Budapest, 1955)
Ünneplőben, 1913
olaj, karton
34*48 cm
j.b.l.: Borszéky Frigyes 913, Kiállítva: Saphier-Aukció, 1998. kat. 54.; Feltehetően kiállítva: A Művész Palotafelavató Kiállítása, Budapest, 1913. (kat. 20., Vasárnapi alakok)