268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Ünneplőben, 1913

282. Borszéky Frigyes (Megyaszó, 1880 - Budapest, 1955)

Ünneplőben, 1913

olaj, karton

34*48 cm

j.b.l.: Borszéky Frigyes 913, Kiállítva: Saphier-Aukció, 1998. kat. 54.; Feltehetően kiállítva: A Művész Palotafelavató Kiállítása, Budapest, 1913. (kat. 20., Vasárnapi alakok)