268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Kossuth Lajos- emlékmű, 1952 - 1953

348. Marosán Gyula (Budapest, 1916 - Toronto, 2003)

Kossuth Lajos- emlékmű, 1952 - 1953

olaj, vászon, farost

58,5*80 cm

j.j.l.: Marosán Gyula, sérült, keret nélkül