348. Marosán Gyula (Budapest, 1916 - Toronto, 2003)
Kossuth Lajos- emlékmű, 1952 - 1953
olaj, vászon, farost
58,5*80 cm
j.j.l.: Marosán Gyula, sérült, keret nélkül