Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Három nőalak

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

372. Garai Mária jelzéssel, 20. sz. első fele

Három nőalak

pasztell, papír

61*48 cm

j.j.l.: Garai Mária

Vételi megbízás (PDF)