Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Testvérek

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

112. Magyar festő, 20. sz. eleje

Testvérek

olaj, vászon

56,5*72,5 cm

j.b.f.: olvashatatlan

Vételi megbízás (PDF)