Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Táj virágzó fákkal, 1928

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

293. Berky Irma (Debrecen, 1900 - 1945)

Táj virágzó fákkal, 1928

olaj, karton

49*62,5 cm

j.b.l.: Berky Irma 1928, Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008. 17. kép

Vételi megbízás (PDF)