293. Berky Irma (Debrecen, 1900 - 1945)
Táj virágzó fákkal, 1928
olaj, karton
49*62,5 cm
j.b.l.: Berky Irma 1928, Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008. 17. kép