268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Csendélet virágokkal

44. Sárkány Gyula, Illenczfalvi (Csolnok, 1887 - Budapest, 1962)

Csendélet virágokkal

olaj, vászon

57*49 cm

j.j.l.: Sárkány