Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Csendélet almákkal, 1930

198. Zsótér Ákos (Újpest, 1895 - 1983)

Csendélet almákkal, 1930

olaj, vászon

80*59,5 cm

j.j.l.: Zsótér 1930, Feltehetően kiállítva: Őszi Tárlat, Budapest, Nemzeti Szalon, 1931. szeptember (kat. 359. Csendélet, olajf.)