198. Zsótér Ákos (Újpest, 1895 - 1983)
Csendélet almákkal, 1930
olaj, vászon
80*59,5 cm
j.j.l.: Zsótér 1930, Feltehetően kiállítva: Őszi Tárlat, Budapest, Nemzeti Szalon, 1931. szeptember (kat. 359. Csendélet, olajf.)