Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Tájrészlet házakkal

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

8. Magyar festő, 20. sz. első fele

Tájrészlet házakkal

olaj, vászon

40*50,5 cm

Vételi megbízás (PDF)