Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Allegorikus jelenet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

277. F. B. jelzéssel, 20. sz.

Allegorikus jelenet

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: F. B.

Vételi megbízás (PDF)