Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Kártyázók, 1935 körül

90. Valentiny János után, 20. sz. közepe

Kártyázók, 1935 körül

olaj, falemez

101*77 cm

j.n. Valentiny János műve a kisinyovi Szépművészeti Múzeumban található