319. Marosán Gyula (Budapest, 1916 - Toronto, 2003)
”Patak hídja”, 1940 körül
olaj, vászon
64,5*50 cm
j.ho: Marosán Zebegény, feltehetően kiállítva: KUT Képzőművészek Új Társasága kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1941. november 30. - december 14. (kat. 106. Patak hídja), A “Műbarát” 41. kiállítása, Budapest, Mária Valéria utca 12; 1943. március 28 –