268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Cserepes virágok

43. Timár Iza jelzéssel, 20. sz. első fele

Cserepes virágok

olaj, vászon

95*68,5 cm

j.j.l.: Timár Iza, keret nélkül