268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > ”Párizsi utca”, 1930 körül

347. Bálint Rezső (Budapest, 1885 - Budapest, 1945)

”Párizsi utca”, 1930 körül

olaj, vászon

40*50 cm

j.j.l.: Bálint, Feltehetően kiállítva: Bálint Rezső festőművész kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1934. október (kat. 2. Párizsi utca vagy kat. 31. Párizsi utca)