347. Bálint Rezső (Budapest, 1885 - Budapest, 1945)
”Párizsi utca”, 1930 körül
olaj, vászon
40*50 cm
j.j.l.: Bálint, Feltehetően kiállítva: Bálint Rezső festőművész kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1934. október (kat. 2. Párizsi utca vagy kat. 31. Párizsi utca)