Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Zsidó férfi portréja, 1944

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

396. Frank Magda (Kolozsvár, 1914 - Buenos Aires, 1997)

Zsidó férfi portréja, 1944

akvarell, papír

275*190 mm

j.b.l.: Frank Magda

Vételi megbízás (PDF)