Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Nő róka boával, 1940 körül

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

108. Rezes Molnár Lajos (Orosháza, 1896 - Balatonfüred, 1989)

Nő róka boával, 1940 körül

olaj, vászon

80*70 cm

j.j.f.: R. Molnár L.

Vételi megbízás (PDF)