Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Házak a tóparton

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

66. Magyar festő, 19. sz. vége

Házak a tóparton

olaj, vászon

55*68,5 cm

j.n. sérült, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)