Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Mikroszkóp alatt

187. Klug K. György (Mohács, 1895 - Pécs, 1969)

Mikroszkóp alatt

olaj, vászon kartonra ragasztva

40*29 cm

j.n. keret nélkül