Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Párizsi kislány, 1930 körül

376. Corini, Marguerite de (Kolozsvár, 1897 - Gyomaendrőd, 1982)

Párizsi kislány, 1930 körül

olaj, vászon

35,5*27 cm

j.j.l.: M. de Corini Párizs