268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Szoptatás, 1919

177. Magyar festő

Szoptatás, 1919

olaj, vászon

60*49,5 cm

j.j.l.: töredékes Paris 919, keret nélkül