Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > ”Megzavart fürdőzők”, 1926 körül

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

392. Futásfalvi Márton Piroska (Nyárádszereda, 1899 - Budapest, 1996)

”Megzavart fürdőzők”, 1926 körül

akvarell, papír

415*340 mm

j.n. Irodalom: Kopócsy Anna: Képzőművészek Új Társasága, Corvina Kiadó, 2015. 63. oldal, sérült

Vételi megbízás (PDF)