392. Futásfalvi Márton Piroska (Nyárádszereda, 1899 - Budapest, 1996)
”Megzavart fürdőzők”, 1926 körül
akvarell, papír
415*340 mm
j.n. Irodalom: Kopócsy Anna: Képzőművészek Új Társasága, Corvina Kiadó, 2015. 63. oldal, sérült