Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Tabáni részlet

4. Gebauer F. jelzéssel, 20. sz. eleje

Tabáni részlet

olaj, vászon

50*40 cm

j.j.l.: Gebauer F. Tabán