268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Akt vörös drapérián

182. Magyar festő, 20. sz. eleje

Akt vörös drapérián

olaj, vászon

72*110,5 cm

j.n. sérült, keret nélkül