268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Erdőssy Béla festőművész arcképe, 1900

119. Mendlik Oszkár (Radvánc, 1870 - Aerdenhut, 1963)

Erdőssy Béla festőművész arcképe, 1900

olaj, vászon

50*40 cm

j.j.l.: Mendlik O. (töredékes), aukció: XIII. Nagy Művészeti Aukció, Budapest, Gróf Almásy-Teleki Éva Művészeti Intézete (volt Ernst Múzeum), 1944. február, (kat. 288.), sérült, keret nélkül