268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > “Gerendavivők”, 1927 körül

161. Bokor Vilmos (Willy)

“Gerendavivők”, 1927 körül

olaj, vászon

64,5*70 cm

j.b.l.: Bokor Willy, Kiállítva: Nemzeti Szalon LXIII. Csoportkiállítás, Budapest, 1929. április, (kat. 85/a. Gerendavivők, olajf. 500.-), keret nélkül