161. Bokor Vilmos (Willy)
“Gerendavivők”, 1927 körül
olaj, vászon
64,5*70 cm
j.b.l.: Bokor Willy, Kiállítva: Nemzeti Szalon LXIII. Csoportkiállítás, Budapest, 1929. április, (kat. 85/a. Gerendavivők, olajf. 500.-), keret nélkül