Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Zebegényi utcarészlet lovassal, 1940 körül

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

312. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

Zebegényi utcarészlet lovassal, 1940 körül

olaj, vászon

50*60,5 cm

j.j.l.: töredékes, ho. felirat: Zemplényi Marosán Zebegény

Vételi megbízás (PDF)