312. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)
Zebegényi utcarészlet lovassal, 1940 körül
olaj, vászon
50*60,5 cm
j.j.l.: töredékes, ho. felirat: Zemplényi Marosán Zebegény