268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Sárospatak látképe, 1961 körül

329. Farkas Eszter (Nyírbátor, 1900 - Budapest, 1983)

Sárospatak látképe, 1961 körül

olaj, vászon

50*61 cm

j.j.l.: Farkas Eszter, sérült, keret nélkül