Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Déli pihenő, 1942

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

26. Tápay Lajos (Szeged, 1900 - Szeged, 1964)

Déli pihenő, 1942

tempera, rétegelt lemez

1190*970 mm

j.j.l.: Tápay Lajos 942, keret nélkül, sérült

Vételi megbízás (PDF)