Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Csendélet rézkannával

197. Novák Erzsébet (működött a 20. sz. első felében)

Csendélet rézkannával

olaj, vászon

47,5*67,5 cm

j.j.l.: Novák Erzsi, keret nélkül