Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Falurészlet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

289. Magyar festő, 20. sz. első fele

Falurészlet

olaj, vászon

73*84 cm

Vételi megbízás (PDF)