Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Festőnő arcképe

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

101. Magyar festő, 20. sz. első fele

Festőnő arcképe

olaj, karton

50*35 cm

j.n. sérült

Vételi megbízás (PDF)