268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Férfiportré, 1922

107. Bálint Rezső (Budapest, 1885 - Budapest, 1945)

Férfiportré, 1922

olaj, vászon

71*60,5 cm

j.j.f.: Bálint R. Izbég 1922, keret nélkül