Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Előkelő úr vértben

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

62. Francia festő, 18. sz. vége

Előkelő úr vértben

olaj, fémlemez

33,5*26 cm

j.n. ho: vadászjelenet, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)