Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Napfürdőző

171. Barta István (Hódmezővásárhely, 1892 - Budapest, 1976)

Napfürdőző

olaj, vászon

65,5*125 cm

j.b.f.: Barta István, keret nélkül