Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Homokkomáromi cigánytanya

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

266. Fekete jelzéssel, 20. sz. eleje

Homokkomáromi cigánytanya

olaj, vászon

75*120 cm

j.b.l.: Fekete

Vételi megbízás (PDF)