268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Homokkomáromi cigánytanya

266. Fekete jelzéssel, 20. sz. eleje

Homokkomáromi cigánytanya

olaj, vászon

75*120 cm

j.b.l.: Fekete