Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Narancsárus, 1923

154. M. Gy. G. monogrammal

Narancsárus, 1923

olaj, vászon kartonra ragasztva

31*44 cm

j.j.l.: M. Gy. G. 1923 V/28.