Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Várrom a hegytetőn

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

317. Magyar festő, 20. sz. közepe

Várrom a hegytetőn

olaj, vászon

66*92 cm

Vételi megbízás (PDF)