268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > “Augusztus a Városligetben”, 1929

137. Schuschny Erna, Hermanné (Budapest, 1887 - 1941)

“Augusztus a Városligetben”, 1929

olaj, karton

28*38 cm

j.b.l.: Hermanné Schuschny Erna 1929, Kiállítva: Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület, Őszi Tárlat, Budapest, 1929. szeptember (kat. 110. Augusztus a Városligetben, olajf. 150.-)