137. Schuschny Erna, Hermanné (Budapest, 1887 - 1941)
“Augusztus a Városligetben”, 1929
olaj, karton
28*38 cm
j.b.l.: Hermanné Schuschny Erna 1929, Kiállítva: Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület, Őszi Tárlat, Budapest, 1929. szeptember (kat. 110. Augusztus a Városligetben, olajf. 150.-)