169. Holló László (Kiskunfélegyháza, 1887 - Debrecen, 1976)
Akt tájban, 1920
olaj, vászon
96,5*53 cm
j.b.l.: Holló L. 1920, ho: eredetiség igazolás, Reprodukálva: Holló László a művész és az ember, szerk. Ujváry Zoltán, Debrecen-Kiskunfélegyháza, 1997, (13. kép), Kiállítva: Holló László festő és Bató Viola iparművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Belvedere,