Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Akt tájban, 1920

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

169. Holló László (Kiskunfélegyháza, 1887 - Debrecen, 1976)

Akt tájban, 1920

olaj, vászon

96,5*53 cm

j.b.l.: Holló L. 1920, ho: eredetiség igazolás, Reprodukálva: Holló László a művész és az ember, szerk. Ujváry Zoltán, Debrecen-Kiskunfélegyháza, 1997, (13. kép), Kiállítva: Holló László festő és Bató Viola iparművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Belvedere,

Vételi megbízás (PDF)