Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Szőttes árusok, 1910-es évek

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

144. Vágó Sándor (1887 - 1946)

Szőttes árusok, 1910-es évek

olaj, vászon

56*69 cm

j.j.l.: Vágó S., Szerepelt: Saphier-Aukció, BÁV 1998. kat. 94.

Vételi megbízás (PDF)