268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Jegenyefasor legelésző tehenekkel

274. Udvary Pál (Budapest, 1900 - Budapest, 1987)

Jegenyefasor legelésző tehenekkel

olaj, karton

31*40 cm

j.b.l.: Udvary Pál