138. Déry Béla (Budapest, 1870 - Budapest, 1932)
”Megjöttek a halászok (Ostsee-Brösen)”, 1914
olaj, vászon
48*75 cm
j.b.l.: Déry Béla Brösen 1914, h.o.: ajándékozási felirat, 1917, Kiállítva: Déry Béla gyűjteményes kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1915. október-november (kat. 186. Megjöttek a halászok (Ostsee-Brösen)