268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > ”Megjöttek a halászok (Ostsee-Brösen)”, 1914

138. Déry Béla (Budapest, 1870 - Budapest, 1932)

”Megjöttek a halászok (Ostsee-Brösen)”, 1914

olaj, vászon

48*75 cm

j.b.l.: Déry Béla Brösen 1914, h.o.: ajándékozási felirat, 1917, Kiállítva: Déry Béla gyűjteményes kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1915. október-november (kat. 186. Megjöttek a halászok (Ostsee-Brösen)